© Nakladatelství
KAROLINUM 2020

RSS RSS   facebook


visa visa
maestro maestro

webmaster

VŠECHNY ZDE NABÍZENÉ PUBLIKACE MÁME SKLADEM

košík

VÁŠ NÁKUP


0 POLOŽEK
CENA: 0 VČETNĚ DPH



Řazení:   Autor   Název   Od nejnovějších
Počet titulů: 1482
stránka: [|<] [<] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [>] [>|]

Why We Dream. The Science, Creativity and Transformative

Robb Alice

We all dream, and 98 per cent of us can recall our dreams the next mornin...

-10% 269,-
242,-
1-2 ks

Mai (Tschechisch / Deutsch)

Mácha Karel Hynek

Nejznámější česká báseň o lásce a smrti, Máchův "Máj", ve zvukomalebném překladu do němčiny rakousko...

-10% 320,-
288,-
1-2 ks

On Her Majesty´s Secret Service

Fleming Ian

James Bond has had enough. Enough of Service life, of fruitless manhunts,...

-10% 239,-
215,-
1-2 ks

A Delayed Life : The true story of the Librarian of Auschwitz

Kraus Dita

The powerful, heart-breaking memoir of Dita...

-10% 299,-
269,-
1-2 ks

House of Earth and Blood. Crescent City

Maas Sarah J.

Perfect for fans of Jessica Jones and True Blood, this is a blockbuster m...

-10% 399,-
359,-
1-2 ks

The Changing Mind: A Neuroscientist´s Guide to Ageing Well

Levitin Daniel

We have long been encouraged to think of old age as synonymous with deter...

-10% 399,-
359,-
1-2 ks

Myths and Traditions of Central European University Culture

Fasora Lukáš - Hanuš Jiří

Publikace si klade za cíl kulturní analýzu univerzitního prostředí, přiče...

-10% 450,-
405,-
SKLADEM

Percepsiones

Kafka Franz

anotace není dostupná

-10% 250,-
225,-
1-2 ks

Meditazione

Kafka Franz

anotace není dostupná

-10% 250,-
225,-
SKLADEM

Leibniz et Leibnizianismes. Filosofický časopis Hors-série 2019

Makovský Jan - ed.

"Přítomnost chová ve svém lůně budoucnost, ...

-10% 190,-
171,-
1-2 ks

Capital and Ideology

Piketty Thomas

The epic successor to one of the most important books of the century: at once a retelling of global ...

-10% 999,-
899,-
1-2 ks

Irish Ghost Stories

Davides David Stuart

Blend the wild and fevered Irish imagination with a wonderful facility for recounting a dark, compel...

-10% 269,-
242,-
1-2 ks

The Historic Centre of Prague and the Průhonice Park

Bažant Jan - Dragoun Zdeněk

Publikace představuje tento jedinečný a nesmírně rozsáhlý soubor všech sl...

-10% 649,-
584,-
1-2 ks

Basics of Lexicology

Vogel Radek

Skriptum Basics of Lexicology je stručným průvodcem základní lexikologickou teorií, která je doplněn...

-10% 293,-
264,-
1-2 ks

The Laumdromat: Inside the Panama Papers

Bernstein Jake

Now a major motion picture. The two-time Pulitzer Prize-winning journalis...

-10% 269,-
242,-
1-2 ks