English

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ


KONTAKTY


nakladatelství

tiskárna a sklad

knihkupectví

Univerzita Karlova
Nakladatelství Karolinum
Ovocný trh 560/5
116 36 Praha 1
IČ 00216208, DIČ CZ00216208

Univerzita Karlova
Nakladatelství Karolinum
c/o Husitská teologická fakulta
Pacovská 350/4
140 00 Praha 4

Univerzita Karlova
Knihkupectví Karolinum
Celetná 18
116 36 Praha 1




ředitel a sekretariát:

 
Mgr. Petr Valo – ředitel tel.: 224 491 276
e-mail: cupress@cuni.cz, Petr.Valo@ruk.cuni.cz
Helena Leitnerová – sekretariát, příjem rukopisů

tel.: 224 491 276, fax: 224 212 041
e-mail: Helena.Leitnerova@ruk.cuni.cz


ekonomika a smlouvy:

Zdeňka Rukavičková – zástupce ředitele tel.: 224 491 267
e-mail: Zdenka.Rukavickova@ruk.cuni.cz
Monika Samseliová tel.: 224 491 272
e-mail: Monika.Samseliova@ruk.cuni.cz


redakce
:

Mgr. Petra Bílková tel.: 224 491 728
e-mail: Petra.Bilkova@ruk.cuni.cz
Mgr. Renata Čámská tel.: 224 491 266
e-mail: Renata.Camska@ruk.cuni.cz
Mgr. Jan Havlíček – časopisy tel.: 224 491 737
e-mail: Jan.Havlicek@ruk.cuni.cz
Bc. Jan Hejzl – učební texty tel.: 224 491 274
e-mail:  Jan.Hejzl@ruk.cuni.cz
Mgr. Václav Hozman – učební texty tel.: 224 491 738
e-mail:  Vaclav.Hozman@ruk.cuni.cz
Mgr. Jana Jindrová tel.: 224 491 402
e-mail: Jana.Jindrova@ruk.cuni.cz
Mgr. Alena Jirsová tel.: 224 491 265
e-mail:  Alena.Jirsova@ruk.cuni.cz
PhDr. Milada Motlová tel.: 224 491 631
e-mail: Milada.Motlova@ruk.cuni.cz
Mgr. BcA. Vít Krobot tel.: 224 491 688
e-mail:  Vit.Krobot@ruk.cuni.cz
Mgr. Barbora Přerostová tel.: 222 539 251
e-mail:  Barbora.Prerostova@ruk.cuni.cz
Mgr. Lenka Ščerbaničová tel.: 224 491 482
e-mail: Lenka.Scerbanicova@ruk.cuni.cz
Mgr. Josef Táborský, Th.D. tel.: 224 491 749
e-mail:
Josef.Taborsky@ruk.cuni.cz
PhDr. Kamila Veselá tel.: 224 491 265
e-mail: Kamila.Vesela@ruk.cuni.cz
Mgr. Kateřina Vrzalíková – časopisy tel.: 224 491 701
e-mail: Katerina.Vrzalikova@ruk.cuni.cz


výroba, DTP a tiskárna
:


Mgr. Milan Šusta – zástupce ředitele
(poveřený řízením DTP)
tel.: 222 539 250; mobil: 606 622 025
e-mail: Milan.Susta@ruk.cuni.cz
Naděžda Lemochová tel.: 222 539 252; mobil: 724 667 757
e-mail: Nadezda.Lemochova@ruk.cuni.cz
Jakub Krč – zástupce vedoucího DTP tel.: 222 539 253
e-mail: Jakub.Krc@ruk.cuni.cz
Markéta Baťková – zást. vedoucího DTP tel.: 222 539 253
e-mail: Marketa.Batkova@ruk.cuni.cz
Tomáš Chmelař – vedoucí tiskárny tel.: 222 539 249; mobil: 725 505 791
e-mail: Tomas.Chmelar@ruk.cuni.cz
Miloslav Čapek – zást. vedoucího tiskárny tel.: 222 539 249; mobil: 702 074 673
e-mail: Miloslav.Capek@ruk.cuni.cz



propagace, rozvoj IT, zahraniční agenda:

Mgr. Martin Janeček – zástupce ředitele tel.: 224 491 269; mobil: 724 361 327
e-mail: Martin.Janecek@ruk.cuni.cz
Mgr. Eliška Kaplanová – propagace
tel.: 224 491 271, mobil: 725 337 822
e-mail:
Eliska.Kaplanova@ruk.cuni.cz
Petr Štajner – správce IT tel.: 224 491 268, mobil: 724 667 758
e-mail.: Petr.Stajner@ruk.cuni.cz


distribuce a sklad
:

Jaroslava Stříbrská – vedoucí tel.: 224 491 275, mobil: 725 505 790
e-mail: distribuce@ruk.cuni.cz, Jaroslava.Stribrska@ruk.cuni.cz
Vojtěch Noha tel.: 224 491 862
e-mail: Vojtech.Noha@ruk.cuni.cz
Zdeněk Sviták – vedoucí skladu tel.: 222 539 246, mobil: 723 634 890
e-mail: Zdenek.Svitak@ruk.cuni.cz, sklad@ruk.cuni.cz


knihkupectví
:

Jana Padevětová – vedoucí tel.: 224 491 671, 224 491 448, mobil: 607 073 135
e-mail: Jana.Padevetova@ruk.cuni.czknihkupectvi@ruk.cuni.cz